Otterlo moet gifbeker helemaal leeg drinken

Otterlo moet de gifbeker helemaal leegdrinken. Want ook de hoop bij Delta Sports een einde aan de negatieve reeks te maken, bleek ijdel. De Otterloërs verloren met 4-2. Daardoor blijft het 12 november 2022 dat voor het laatst (tegen VRC) een punt werd gepakt.

,,Zoals de stand op de ranglijst met allebei vijf punten aangaf, was het een gelijkopgaande wedstrijd’’, had Ronald Lieftink gezien. ,,De 1-0 was denk ik een eigen doelpunt. Daarna maken wij via Dennis van de Bunt snel gelijk. Wij hadden voor de rust de beste kansen.’’

,,In de tweede helft kom je weer achter (Casper Verboon), maar weten wij weer gelijk te maken via Dennis van de Bunt. Als je dan voor de derde keer achterkomt (Jose Valencia Rodriquez), en een snelle gelijkmaker nu uitblijft, zie je dat het de verkeerde kant op gaat. In de slotfase probeerden wij nog wat te forceren, maar valt een paar minuten voor tijd de 4-2 (Roy Kelder). Dan is het klaar’’, weet ook Ronald Lieftink. ,,Feit is dat we teveel doelpunten te gemakkelijk tegen krijgen. Als je dan ook weinig weet te produceren, sta je waar je staat.’’

Lieftink zag ook nog dat Kaj Schuppers rood kreeg. ,,Dat was na een opstootje. Kaj kreeg direct rood. Die moeten we dus ook missen. Dat kan er nog wel bij. Vandaag hadden we precies de helft van de eerste selectie van 20 man beschikbaar.’’

,,Theoretisch is het nog allemaal mogelijk. Maar met zoveel afwezigen is het moeilijk je te meten met de andere clubs in deze klasse. We moeten er gewoon het beste van maken. Wellicht dat we zaterdag tegen Nieuwland nog een goed resultaat kunnen boeken’’, besluit Ronald Lieftink.