Sport Vereniging Otterlo  »  JO17-1

JO17-1

jo17
Volgende
competitie wedstrijd
ZA
26-10-2019
10:00u
VS
SV Otterlo JO17-1
-
SDV Barneveld JO17-4
Afgelopen
Thuiswedstrijd
19-10-2019
19 - 0
SV Otterlo JO17-1
-
Columbia JO17-3

JO17-1 seizoen 2019/2020

 

Spelers:
Bas Jonkers, Luuk Versteeg, Koen Elbertsen, Timo van Voorst, Erik van Meerveld, Jamal Westerveld, Dick Konstapel, Gilang Szenasi, Anthony de Wit, Gerard van den Berg, Jesse Blaak, Tijs van de Haar,

Trainer/coach: Henri Hendriksen
Assistent coach: Gerard van Voorst
Assistent trainers: Daan de Rooij, Michiel Broekhuizen
Assistent scheidsrechter: Henk Geert Blaak

Trainingsavond: Dinsdag 19:00 uur en donderdag 19:00 uur

Stand najaarscompetitie

#
Team
GW
W
G
V
P
V-T
PM
1
SV Otterlo JO17-1
4
4
0
0
12
25-3
0
2
Bennekom JO17-5
3
3
0
0
9
29-2
0
3
Advendo '57 JO17-2
3
2
0
1
6
18-3
0
4
DTS '35 Ede JO17-4
3
2
0
1
6
18-3
0
5
DTS '35 Ede JO17-5
3
2
0
1
6
11-13
0
6
Lunteren JO17-2
4
2
0
2
6
21-9
0
7
SDV Barneveld JO17-4
4
2
0
2
6
9-20
0
8
VVOP JO17-3
4
1
0
3
3
7-31
0
9
Sparta Nijkerk JO17-6
2
0
0
2
0
3-12
0
10
ONA '53 JO17-2
2
0
0
2
0
2-24
0
11
Blauw Geel '55 JO17-3
4
0
0
4
0
6-29
0
GW
Gespeelde wedstrijden
P
Behaalde punten
W
Gewonnen wedstrijden
V-T
Goals voor - tegen
G
Gelijkgespeelde wedstrijden
PM
Puntenmindering
V
Verloren wedstrijden

Stand voorjaarscompetitie

#
Team
GW
W
G
V
P
V-T
PM
-
GW
Gespeelde wedstrijden
P
Behaalde punten
W
Gewonnen wedstrijden
V-T
Goals voor - tegen
G
Gelijkgespeelde wedstrijden
PM
Puntenmindering
V
Verloren wedstrijden

Programma competitie

SV Otterlo JO17-1
VS
SDV Barneveld JO17-4
ZA
26-10-2019
10:00U
ONA '53 JO17-2
VS
SV Otterlo JO17-1
ZA
02-11-2019
11:00U
SV Otterlo JO17-1
VS
Bennekom JO17-5
ZA
16-11-2019
10:00U
SV Otterlo JO17-1
VS
Blauw Geel '55 JO17-3
ZA
23-11-2019
10:00U
Sparta Nijkerk JO17-6
VS
SV Otterlo JO17-1
ZA
30-11-2019
13:00U
SV Otterlo JO17-1
VS
Advendo '57 JO17-2
ZA
07-12-2019
10:00U

Programma beker

Stand beker

#
Team
GW
W
G
V
P
V-T
PM
1
SV Otterlo JO17-1
1
1
0
0
3
19-0
0
2
VDZ JO17-5
1
1
0
0
3
14-0
0
3
SJO Diosa-Niftrik JO17-1
1
1
0
0
3
5-0
0
4
FC Bergh JO17-3
1
1
0
0
3
5-1
0
5
ST: AAC-Olympia/Batavia JO17-1
1
1
0
0
3
4-1
0
6
SC EDS JO17-1
1
1
0
0
3
4-1
0
7
ZVV '56 JO17-1
1
1
0
0
3
3-0
0
8
Spero JO17-4
1
1
0
0
3
2-0
0
9
Sc Westervoort JO17-2
1
1
0
0
3
4-3
0
10
Advendo '57 JO17-2
1
1
0
0
3
2-1
0
11
DVOL JO17-3
1
1
0
0
3
4-4
0
12
AWC JO17-4
0
0
0
0
0
0-0
0
13
Union JO17-3
0
0
0
0
0
0-0
0
14
BVC '12 JO17-1
1
0
0
1
0
4-4
0
15
OBW JO17-2
1
0
0
1
0
3-4
0
16
Bennekom JO17-5
1
0
0
1
0
1-2
0
17
De Bataven JO17-4
1
0
0
1
0
0-2
0
18
Dodewaard JO17-1
1
0
0
1
0
1-4
0
19
VDZ JO17-4
1
0
0
1
0
1-4
0
20
Robur et Velocitas JO17-6
1
0
0
1
0
0-3
0
21
Loil sv JO17-1G
1
0
0
1
0
1-5
0
22
AWC JO17-5
1
0
0
1
0
0-5
0
23
Eldenia JO17-4
1
0
0
1
0
0-14
0
24
Columbia JO17-3
1
0
0
1
0
0-19
0
GW
Gespeelde wedstrijden
P
Behaalde punten
W
Gewonnen wedstrijden
V-T
Goals voor - tegen
G
Gelijkgespeelde wedstrijden
PM
Puntenmindering
V
Verloren wedstrijden

Uitslagen

Thuiswedstrijd
19-10-2019
19 - 0
SV Otterlo JO17-1
-
Columbia JO17-3