Sport Vereniging Otterlo  »  Otterlo 3

Otterlo 3

DSC_9261
Volgende
competitie wedstrijd
ZA
08-10-2022
12:00u
VS
SV Otterlo 3
-
Victoria Boys 2
Volgende
beker wedstrijd
ZA
22-10-2022
16:15u
VS
WSV 2
-
SV Otterlo 3
Afgelopen
Uitwedstrijd
01-10-2022
1 - 3
WSV 2
-
SV Otterlo 3

3e elftal seizoen 2021/2022

Teammanager: Max Meijer
Trainingsavonden: dinsdag en donderdag 19:15 uur

g-van-lagen

Kledingsponsor: Van Lagen

Stand competitie

#
Team
GW
W
G
V
P
V-T
PM
1
SV Otterlo 3
2
2
0
0
6
11-3
0
2
Epe 4
2
2
0
0
6
9-4
0
3
SDC Putten 9
2
1
1
0
4
12-3
0
4
csv Apeldoorn 5
2
1
1
0
4
6-3
0
5
csv Apeldoorn 6
2
1
1
0
4
6-3
0
6
Harskamp 2
2
1
0
1
3
5-5
0
7
Victoria Boys 2
2
1
0
1
3
4-5
0
8
AGOVV 4
2
0
1
1
1
3-5
0
9
WSV 2
2
0
1
1
1
3-5
0
10
Columbia 2
2
0
1
1
1
4-10
0
11
ZVV '56 2
2
0
0
2
0
2-9
0
12
VVOP 8
2
0
0
2
0
4-14
0
GW
Gespeelde wedstrijden
P
Behaalde punten
W
Gewonnen wedstrijden
V-T
Goals voor - tegen
G
Gelijkgespeelde wedstrijden
PM
Puntenmindering
V
Verloren wedstrijden

Programma competitie

SV Otterlo 3
VS
Victoria Boys 2
ZA
08-10-2022
12:00U
csv Apeldoorn 6
VS
SV Otterlo 3
ZA
15-10-2022
12:30U
SV Otterlo 3
VS
ZVV '56 2
ZA
29-10-2022
12:00U
VVOP 8
VS
SV Otterlo 3
ZA
05-11-2022
15:00U
SV Otterlo 3
VS
SDC Putten 9
ZA
12-11-2022
12:00U
SV Otterlo 3
VS
Harskamp 2
ZA
26-11-2022
12:00U
csv Apeldoorn 5
VS
SV Otterlo 3
ZA
03-12-2022
12:30U
SV Otterlo 3
VS
AGOVV 4
ZA
10-12-2022
12:00U
Epe 4
VS
SV Otterlo 3
ZA
28-01-2023
14:30U
Columbia 2
VS
SV Otterlo 3
ZA
04-02-2023
14:30U
SV Otterlo 3
VS
WSV 2
ZA
11-02-2023
12:00U
Victoria Boys 2
VS
SV Otterlo 3
ZA
04-03-2023
15:00U
SV Otterlo 3
VS
csv Apeldoorn 6
ZA
11-03-2023
12:00U
ZVV '56 2
VS
SV Otterlo 3
ZA
18-03-2023
14:30U
SV Otterlo 3
VS
VVOP 8
ZA
25-03-2023
12:00U
SDC Putten 9
VS
SV Otterlo 3
ZA
01-04-2023
12:30U
SV Otterlo 3
VS
Epe 4
ZA
15-04-2023
12:00U
Harskamp 2
VS
SV Otterlo 3
ZA
22-04-2023
13:30U
AGOVV 4
VS
SV Otterlo 3
ZA
13-05-2023
12:45U
SV Otterlo 3
VS
csv Apeldoorn 5
ZA
20-05-2023
12:00U

Programma beker

WSV 2
VS
SV Otterlo 3
ZA
22-10-2022
16:15U

Stand beker

#
Team
GW
W
G
V
P
V-T
PM
1
Activia 2
0
0
0
0
0
0-0
0
2
Angeren 2
0
0
0
0
0
0-0
0
3
csv Apeldoorn 5
0
0
0
0
0
0-0
0
4
A.S.V. Zuid Arnhem 2
0
0
0
0
0
0-0
0
5
AZSV 6
0
0
0
0
0
0-0
0
6
SC Bemmel 4
0
0
0
0
0
0-0
0
7
SC Bemmel 7
0
0
0
0
0
0-0
0
8
Bennekom 5
0
0
0
0
0
0-0
0
9
Bennekom 7
0
0
0
0
0
0-0
0
10
Bennekom 9
0
0
0
0
0
0-0
0
11
FC Bergh 3
0
0
0
0
0
0-0
0
12
Concordia-W 2
0
0
0
0
0
0-0
0
13
RKSV Driel 2
0
0
0
0
0
0-0
0
14
DVOV 3
0
0
0
0
0
0-0
0
15
Hoevelaken 5
0
0
0
0
0
0-0
0
16
Juliana '31 4
0
0
0
0
0
0-0
0
17
Juliana '31 3
0
0
0
0
0
0-0
0
18
Nunspeet 5
0
0
0
0
0
0-0
0
19
SV Otterlo 3
0
0
0
0
0
0-0
0
20
OVC '85 4
0
0
0
0
0
0-0
0
21
SC Rheden 2
0
0
0
0
0
0-0
0
22
SDC Putten 9
0
0
0
0
0
0-0
0
23
SDC Putten 6
0
0
0
0
0
0-0
0
24
SDC Putten 8
0
0
0
0
0
0-0
0
25
SDOO 2
0
0
0
0
0
0-0
0
26
Sparta Nijkerk 6
0
0
0
0
0
0-0
0
27
Stroe 5
0
0
0
0
0
0-0
0
28
De Treffers 2
0
0
0
0
0
0-0
0
29
VVOP 7
0
0
0
0
0
0-0
0
30
Woezik 3
0
0
0
0
0
0-0
0
31
WSV 2
0
0
0
0
0
0-0
0
32
FC Zutphen 3
0
0
0
0
0
0-0
0
GW
Gespeelde wedstrijden
P
Behaalde punten
W
Gewonnen wedstrijden
V-T
Goals voor - tegen
G
Gelijkgespeelde wedstrijden
PM
Puntenmindering
V
Verloren wedstrijden

Uitslagen

Uitwedstrijd
01-10-2022
1 - 3
WSV 2
-
SV Otterlo 3