Sport Vereniging Otterlo  »  JO11-1

JO11-1

jo11-1
Volgende
competitie wedstrijd
ZA
26-10-2019
08:30u
VS
SV Otterlo JO11-1G
-
Bennekom JO11-3
Afgelopen
Uitwedstrijd
19-10-2019
1 - 7
Eldenia JO11-3
-
SV Otterlo JO11-1G

JO11-1 seizoen 2019/2020

 

Spelers:
Douwe Prangsma, Tijn van de Broek, Boudewijn Verwoerd, Sven Boonzaaijer, Maik Teunissen, Tobias Hoek, Tijme Boonzaaijer, Roan Pluimers, Finn Jonkers, Gerben van de Broek

Coach: Nico Pluimers
Trainer: Nico Pluimers, Mark Boonzaaijer
Leidster: Arianne Hoek

Trainingsavond: dinsdag en donderdag 18:15 uur

Stand najaarscompetitie

#
Team
GW
W
G
V
P
V-T
PM
1
ONA '53 JO11-1
4
4
0
0
12
47-3
0
2
SV Otterlo JO11-1G
4
4
0
0
12
30-10
0
3
Bennekom JO11-2
4
3
1
0
10
30-9
0
4
Bennekom JO11-3
4
3
0
1
9
25-11
0
5
csv Apeldoorn JO11-3
4
2
1
1
7
25-11
0
6
OVC '85 JO11-2G
4
2
0
2
6
13-17
0
7
SDV Barneveld JO11-3
4
1
0
3
3
8-21
0
8
Redichem JO11-1
4
1
0
3
3
8-26
0
9
Blauw Geel '55 JO11-2
4
1
0
3
3
17-36
0
10
DTS '35 Ede JO11-3G
4
1
0
3
3
13-32
0
11
Eldenia JO11-2
4
1
0
3
3
12-31
0
12
DVOV JO11-3G
4
0
0
4
0
8-29
0
GW
Gespeelde wedstrijden
P
Behaalde punten
W
Gewonnen wedstrijden
V-T
Goals voor - tegen
G
Gelijkgespeelde wedstrijden
PM
Puntenmindering
V
Verloren wedstrijden

Stand voorjaarscompetitie

#
Team
GW
W
G
V
P
V-T
PM
-
GW
Gespeelde wedstrijden
P
Behaalde punten
W
Gewonnen wedstrijden
V-T
Goals voor - tegen
G
Gelijkgespeelde wedstrijden
PM
Puntenmindering
V
Verloren wedstrijden

Programma competitie

SV Otterlo JO11-1G
VS
Bennekom JO11-3
ZA
26-10-2019
08:30U
SV Otterlo JO11-1G
VS
DVOV JO11-3G
ZA
02-11-2019
08:30U
DTS '35 Ede JO11-3G
VS
SV Otterlo JO11-1G
ZA
09-11-2019
09:45U
Redichem JO11-1
VS
SV Otterlo JO11-1G
ZA
16-11-2019
09:00U
SV Otterlo JO11-1G
VS
ONA '53 JO11-1
ZA
23-11-2019
10:00U
OVC '85 JO11-2G
VS
SV Otterlo JO11-1G
ZA
30-11-2019
09:30U
Bennekom JO11-2
VS
SV Otterlo JO11-1G
ZA
07-12-2019
08:30U

Programma beker

Stand beker

#
Team
GW
W
G
V
P
V-T
PM
1
SV Otterlo JO11-1G
1
1
0
0
3
7-1
0
2
csv Apeldoorn JO11-3
1
1
0
0
3
6-2
0
3
OBW JO11-1
1
1
0
0
3
5-1
0
4
Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-4
0
0
0
0
0
0-0
0
5
Bennekom JO11-3
0
0
0
0
0
0-0
0
6
Brakkenstein JO11-1
0
0
0
0
0
0-0
0
7
v.v. Dieren JO11-2G
0
0
0
0
0
0-0
0
8
SJO DVSG Germania JO11-1
0
0
0
0
0
0-0
0
9
Stroe JO11-1
0
0
0
0
0
0-0
0
10
WSV JO11-2
1
0
0
1
0
2-6
0
11
OSC JO11-2G
1
0
0
1
0
1-5
0
12
Eldenia JO11-3
1
0
0
1
0
1-7
0
GW
Gespeelde wedstrijden
P
Behaalde punten
W
Gewonnen wedstrijden
V-T
Goals voor - tegen
G
Gelijkgespeelde wedstrijden
PM
Puntenmindering
V
Verloren wedstrijden

Uitslagen

Uitwedstrijd
19-10-2019
1 - 7
Eldenia JO11-3
-
SV Otterlo JO11-1G

Bekeruitslagen

Uitwedstrijd
19-10-2019
1 - 7
Eldenia JO11-3
-
SV Otterlo JO11-1G