GESLAAGDE VOETBALCLINIC VOOR MEIDEN MET NOPPEN!

Vrouwenvoetbal is nog steeds de snelst groeiende sport in Nederland. Dinsdag 16 april is er bij SV Otterlo speciaal voor meiden t/m 17 jaar een clinic verzorgd door oud-internationals Sylvia Smit en Yvonne Veldhuizen. Het doel van deze dag was om de meiden kennis te laten maken met de voetbalsport en het meisjesvoetbal bij SV Otterlo.

Onder een heerlijk voorjaarszonnetje namen 28 meiden in de leeftijd van 5 t/m 17 jaar met enthousiasme deel aan de voetbalclinic die werd verzorgd door Meidenvoetbalschool YES. Oefeningen zoals de ladder, het penaltydoek en partijvormen kwamen aan bod tijdens het spellencircuit waarbij de meiden hun voetbalskills konden tonen. Daarnaast werd er veel aandacht besteed aan techniek en balcontrole.

SV Otterlo bedankt Meidenvoetbalschool YES., ING Nederland en de vrijwilligers voor het mede mogelijk maken van deze voetbalclinic. Daarnaast hopen wij een aantal meiden enthousiast gemaakt te hebben voor het meidenvoetbal en als lid te mogen begroeten.