Coen Uyterwaal wordt de nieuwe doelman van Otterlo. Dat kwamen de technische commissie van Otterlo en de 29-jarige inwoner van Barneveld zaterdag overéén

Uyterwaal is afkomstig van SDVB. In 2016 vertrok hij naar Scherpenzeel, waar hij jarenlang de eerste doelman is geweest. Dit jaar werd de concurrentiestrijd met Stef Brummel verloren.

,,Wij zijn enorm blij dat Coen naar ons wil komen’’, zegt Gerard de Rooij, die samen met Laurens Foekens de gesprekken voerde. ,,Wij zijn met Coen in contact gekomen via Jeroen Labeur. Die wordt onze nieuwe keeperstrainer. Onze huidige keeperstrainer Janco Heimgartner verhuist naar Drenthe. Coen en Jeroen willen graag weer samenwerken.’’

,,Wij hebben natuurlijk met Bas Pol een hele goede keeper. Die vertrekt naar SDVB. Dan is het top en ik denk ook heel belangrijk voor de club, dat er ook komend seizoen een hele goede doelman op doel staat’’, besluit een meer dan tevreden Gerard de Rooij.