Zaterdag 2 juni sponsortoernooi

Zaterdag 2 juni a.s. vindt het 1e “SV Otterlo Sponsortoernooi” plaats!!!

Vanaf 14.00 uur zullen de mixed voetbalteams strijden om de felbegeerde wisselbeker. In tegenstelling tot eerdere berichten start het toernooi een uurtje later in verband met het feit dat SV Otterlo 2 om 12.00 uur nacompetitie speelt.

De volgende bedrijven hebben zich aangemeld:

Poule 1:

  1. Bouwbedrijf Wim Top
  2. Telpoint Benelux
  3. Hazeleger Woninginrichting
  4. Janssen Stucadoors
  5. Van Harten

Poule 2:

  1. Prof-lease
  2. Bouwbedrijf Lagerwey & Kennis
  3. Zoonen Vastgoed
  4. Het Nationale Park de Hoge Veluwe
  5. Europarcs De Wije Werelt

Klik hier voor het wedstrijdschema

Tijdens het toernooi worden er diverse activiteiten voor kinderen georganiseerd. In de loop van de middag is er muziek in de vorm van een DJ. Voor de inwendige mens is er naast een drankje ook een BBQ.

Komt u ook kijken?