Verslag 12 maart, 26 maart en 2 april Otterlo VE1

12 maart 2016                          VDZ VE1 – Otterlo VE1                        1 –  1

Met een zeeeeeeeeeeeeer uitgedunde selectie van maar 12 man wisten wij toch één punt mee te nemen uit Arnhem. Er ontbraken maar liefst 11 man door blessures, vakanties en andere redenen. Zelfs Wessel moest zijn vlag vandaag overgeven aan een invaller zodat hij mee kon spelen. Wij hebben tot zo’n 5 minuten voor tijd zelfs voor gestaan met 0-1 door een doelpunt van Herman, maar helaas viel de gelijkmaker dus toch nog vlak voor tijd.

26 maart 2016              Otterlo VE1 – Wodanseck VE1                         1 –  4

Prachtige lentedag om een lekker potje te voetballen. Wodanseck dacht daar ook zo over en zaten waarschijnlijk beter in hun vel. Of wij zaten nog met onze hoofden bij de nieuwe bus die wij gisteren hebben opgehaald. Wat een beauty die bus. Stukje kleiner dan dat wij hadden maar groot genoeg voor de gehele selectie plus nog een beetje. Wij stonden al heel snel op een 0-1 achterstand en bij de rust was het al 0-3. In de 2e helft scoren beide 11-tallen nog één keer en zodoende werd de einduitslag 1-4. Ons doelpunt werd met de kop gescoord door Gerard.

2 april 2016                  Redichem VE1 – Otterlo VE1                           2  –  2

Aangevuld met Vincent hadden wij slechts 13 man ter beschikking. Het wil de laatste tijd niet zo vlotten om een beetje grotere selectie op de been te brengen. Weer een aantal werkende en geblesseerden speelde ons parten. Maar niet getreurd, het was wel mooi onze 1e busrit met onze nieuwe aanwinst dus wat kon het ons eigenlijk schelen. En wij hebben evenzogoed een mooi resultaat bereikt. Na de rust vielen pas de doelpunten. Nadat Redichem op voorsprong was gekomen scoorden wij een minuut later al de gelijkmaker. Een prachtige voorzet van Edwin werd fantastisch afgerond door Maarten; hij legde de bal dood op z’n borst, draaide een halve cirkel om z’n as en haalde genadeloos hard uit. 1-1. Danny zorgde er daarna zelfs voor dat wij op voorsprong kwamen door een hard schot op het doel te vuren die de keeper, dankzij een polletje, verschalkte. Vlak voor tijd moesten wij dan toch nog de gelijkmaker incasseren hetgeen de einduitslag op 2-2 bracht. In dit seizoen hebben wij 3 x tegen Redichem gespeeld waarvan 1 x gewonnen, 1 x gelijk en 1 x verloren. Mooi toch.

15 wedstrijden gespeeld   6   3   6; 21 pnt.                  Doelsaldo:  41 – 34

Maarten Kennis                                                                        9
Danny Prangsma                                                                      7
Martin van Baalen                                                                    5
Harco-Jan Scholtens                                                               4
Herman de Wit                                                                         4
Jos Jacobs                                                                                 2
Henk-Geert Blaak                                                                    1
Ab Hoogeweg                                                                            1
Wilbert Jacobs                                                                          1
A3 Jansen                                                                                  1
Gerard Kamstra                                                                       1
Dick de Koning                                                                        1
Edwin Lagerwey                                                                      1
Jan Pol                                                                                      1
Eric Zaar                                                                                   1
e.d.                                                                                             1

Totaal                                                                                      41