Vacature: part-time sportverzorger(ster)

Voetbalvereniging SV Otterlo is een gezellige en ambitieuze zaterdag 3e klasse vereniging in de gemeente Ede. We spelen op Sportpark Kastanjebos. Dit sportpark is pas 3 jaar geleden in gebruik genomen en een van de mooiste sportaccomodaties in Regio Oost.

Voor het komende seizoen is er een vacature ontstaan voor een “sportverzorger(ster)”. De club heeft de beschikking over een fantastische verzorgingsruimte, waar spelers kunnen worden behandeld en gebruik kunnen maken van fitnessapparatuur om aan hun herstel te kunnen werken. SV Otterlo zoekt hiervoor een sportverzorger(ster) voor 50%. Dit mag uiteraard ook een fysiotherapeut (of student fysiotherapie) zijn. Er wordt samengewerkt met een ervaren sportverzorgster. Beiden zijn gezamenlijk verantwoordelijk voor de behandeling en begeleiding bij het herstel van geblesseerde spelers

Het gaat om begeleiding op de donderdagavond van 19.30-22.00 uur en de 1 x per 2 weken een wedstrijd op de zaterdagmiddag.

Wij bieden:
–  Een gezellige ambitieuze vereniging
–  Een fantastisch Sportpark
–  Een marktconforme financiële vergoeding

Ben je geïnteresseerd in deze functie, neem dan contact op met: Gerard de Rooij. Hij is bereikbaar op telefoonnummer / whatsapp
06-50618286 of via mail gerard.de.rooij@ziggo.nl