Selectie SV Otterlo compleet

De selectie voor komend seizoen bij SV Otterlo kent 4 nieuwe gezichten. Kaj Schuppers (Bennekom), Evert Bouw (Lunteren), Aziz Ballouk (Veenendaal) en Bram van Lambalgen (eigen jeugd) worden toegevoegd. Hier tegenover staat het vertrek van Patrick van Norden en Martijn Goor (beiden Lunteren) en Dries Hazeleger (VV Barneveld). Michiel Broekhuizen en Evan Theunissen hebben besloten te stoppen. Zij gaan verder in Otterlo 2. Niels Blotenburg wordt als assistent trainer toegevoegd aan de staf. Het enige wat er nog wat gezocht is een verzorg(st)er.

Kaj Schuppers:
De 20-jarige aanvaller kwam dit seizoen vanwege een opleiding nog niet in actie bij zijn huidige club Bennekom. Samen met Quincy Veenhof werd Schuppers als opponent gezien van spelers uit de eigen jeugd die het eerste elftal halen. Veenhof vertrok naar IJsselmeervogels. Schuppers, die vorig seizoen als vaste invaller fungeerde, begon een opleiding bij de mariniers. Die hoopt hij in het voorjaar 2020 af te ronden. ,,Daarna is de verwachting dat hij in Doorn terecht komt, en weer tijd heeft te trainen”, weet Gerard de Rooij van Otterlo.

,,Voor Kaj is Otterlo niet onbekend. Zijn neef Alvin Broekhuizen speelt bij ons. Ook Arnout Lagerweij kent hij vanuit Bennekom. Wij zijn blij met hem. Een speler van zo’n kaliber kunnen wij wel goed gebruiken.

Evert Bouw:
Nadat Evert dit jaar tussentijds was gestopt bij Lunteren  hebben wij direct contact gezocht’’, laat Gerard de Rooij weten. ,,Na enige tijd hebben we met hem, trainer Ronald Lieftink en ook Jeroen Janssen om de tafel gezeten. Er was direct een klik. Uiteindelijk heeft het nog even geduurd, maar Evert heeft uiteindelijk zijn ‘ja woord’ gegeven. Daar zijn we blij mee. Hij brengt een stuk karakter mee. Dat kunnen we als ploeg zeker gebruiken.’’

,,Jeroen Janssen heeft een groot aandeel in zijn komst’’, benadrukt het bestuurslid technische zaken. ,, Jeroen werkt samen met Evert. Ook heeft het Jeroen gestimuleerd nog een jaar door te gaan, en niet te stoppen, zoals hij van plan was.’’

,,Het was een hele lastige beslissing’’, laat Evert Bouw weten. ,,Daarom heeft het ook lang geduurd. Bij SDS ben ik opgegroeid. Voetbalde na het stoppen bij Lunteren met veel plezier in het derde elftal. Maar de belangrijkste reden voor mijn beslissing is het niveau. Otterlo speelt in een hele mooie derde klasse. De verwachting is dat ze komend seizoen met de top gaan meedoen.’’

,,Natuurlijk speelt ook mee dat ik Jeroen Janssen en nog een aantal spelers goed ken. Maar bij SDS zit ook een aantal goede maten. Ik ben 25 jaar en wil gewoon nog een aantal jaren lekker voetballen. Dat denk ik nu goed te kunnen doen bij Otterlo.’’

Vraag is hoe de reactie was van SDS, toen de geboren en getogen Wekerommer bekend maakte voor Otterlo te kiezen. ,,Heel sportief. Ik heb geen negatieve reacties gehad. SDS is gewoon ook een fijne club. Daar zal ik zeker ooit nog terugkeren’’, besluit Evert Bouw.

Aziz Ballouk:
Aziz Ballouk (29) maakt de overstap van voetbalvereniging Veenendaal.

,,Ik heb al jaren, af en toe via de app, contact met hem’’, laat bestuurslid technische zaken Gerard de Rooij weten. ,,Ook heb ik Aziz afgelopen jaar nog gezien bij ons, toen hij juist namens Veenendaal tegen ons scoorde. Maar bij de terugwedstrijd was hij er niet bij. Het bleek dat Aziz het spelplezier bij Veenendaal was verloren en tussentijds was gestopt. Hij richtte zich vooral op zijn maatschappelijke carrière in de zorg.’’

,,Ook al omdat hij via Mo Bendadi positieve berichten had gehoord over trainer Ronald Lieftink, zijn de twee in gesprek gegaan. Dat klikte. Daarnaast kent Aziz Bas Pol, Paul Speldenbrink en Robin Koning van zijn periode bij DTS Ede. Al met al voldoende om bij ons te komen voetballen en het plezier weer terug te krijgen’’, besluit Gerard de Rooij.

Aziz Ballouk, die op alle aanvallende posities inzetbaar is, speelde eerder voor Fortissimo, DTS Ede, Blauw Geel’55 en ook ZVV Ede.

Bram van Lambalgen:
Bram (17 jaar) is nog jeugdspeler en is vanaf zijn 5e jaar al lid van SV Otterlo. Hij heeft dit seizoen vanaf de winter meegetraind op de donderdag met de selectie. Bram is ook al een paar keer ingevallen.