Thom Rijnders eerste nieuwe aanwinst SV Otterlo

Thom Rijnders speelt het komende seizoen voor Otterlo. De 26-jarige spits komt over van Lunteren, waar hij dit seizoen geen basisspeler meer is.
,,Wij hadden vorig jaar al eens met Thom gesproken. Toen twijfelde hij nog en besloot hij bij Lunteren te blijven. Wij hebben wel altijd contact gehouden’’, laat Gerard de Rooij namens de technische commissie van Otterlo weten.
,,Afgelopen zaterdag is er een gesprek met Laurens Foekens van onze technische commissie en onze nieuwe trainer Jacco Meurs geweest en uiteindelijk heeft Thom aangegeven dat hij nu wel wil komen. Daar zijn wij blij mee. Wij kunnen wel een kopsterke spits gebruiken.’’
Mooi is ook dat Patrick van Norden en Martijn Goor, die eerder deze stap hebben gemaakt en in deze een positief advies hebben afgegeven’’, besluit De Rooij.