SV Otterlo 2 tot in de puntjes gekleed het nieuwe jaar in.

Het 2e elftal van de SV Otterlo was toe aan een nieuw tenue en heeft een vier-tal sponsoren bereid gevonden hen te voorzien van een volledig nieuwe outfit zodat de mannen de SV Otterlo er weer representatief uitzien zowel binnen als buiten het veld.

KampertBouw B.V. te Wekerom, De Bunte Vastgoed te Ede, Novaplus Technische Isolatie te Veenendaal en Asart Living & Giving te Ede hebben er gezamenlijk voor gezorgd dat het team Otterlo 2 er gelikt bij loopt.
Nu is het aan de spelers om te laten zien dat ze voetballend zich op het niveau van de 2e klasse kunnen handhaven.

Namens de spelersgroep en begeleiding van SV Otterlo 2 alle sponsoren heel hartelijk dank voor deze gulle gestes en gaan we er als team een mooie 2e seizoenshelft van maken !