OTTERLO 1 | SALOU 2017

TRAININGSKAMP OTTERLO 1 SPANJE SALOU

Hierbij een verslag in de vorm van een fotocollage van het trainingskamp van Otterlo 1 in Spanje afgelopen week. Een lang gekoesterde wens om met de hechte groep van Otterlo 1 een keer een heus trainingskamp in de winter in Spanje te gaan organiseren is een feit. Met vele acties en een eigen bijdrage is het mogelijk geweest deze reis te ondernemen. In de collage treffen jullie het programma aan het de bijbehorende foto’s. Uiteraard met een klein beetje censuur onder het motto „ What happens in Salou stays in Salou”  maar het geeft toch een beeld hoe we met een temperatuur van 18-20 graden heerlijk getraind hebben en een wedstrijd hebben gespeeld. Maar heel belangrijk was te zien hoe hecht dit team is. Dat is alleen maar beter geworden door de leuke activiteiten naast de inspanningen. We kijken uit naar de 2e helft van de competitie!! De verschillende bedrijven waar we de klussen hebben mogen doen, willen we hierbij bedanken en als het aan ons krijgt Salou 2017 een vervolg in 2018!