Otterlo verder in beker na overwinning op Redichem

Maarten Kerkhof verkeerde zaterdag in een prima stemming. Met zijn nieuwe ploeg Otterlo werd met 2-1 van zijn oude club Redichem gewonnen.  Dat betekende plaatsing voor de volgende bekerronde.

Met een kwartier goed voetbal zette Otterlo door Michiel Broekhuizen en Alvin Broekhuizen nog voor de rust orde op zaken. ,,Na de rust was het wat onvriendelijk. Het was meer vechtvoetbal. Dat kwam het voetbal niet ten goede.”

Uiteindelijk bleef Kerkhof met Otterlo aan de goede kant van de score. ,,Nu is het hopen op een leuke tegenstander voor de beker. Het liefst natuurlijk thuis. Ik denk ook dat we klaar zijn voor de competitie. Behoudens de langdurig geblesseerden, is iedereen beschikbaar. We beginnen bij Stroe. Maar nu ga ik eerst nog even gezellig napraten bij allebei de kampen.”