Ronald Lieftink blijft trainer van Otterlo

Ronald Lieftink staat ook volgend seizoen aan het roer bij Otterlo. De trainer uit Bennekom heeft zijn contract bij de derdeklasser met een jaar verlengd.

Lieftink (46) begint komende zomer aan zijn derde opeenvolgende seizoen in Otterlo. In het seizoen 2016-2017 was hij ook al trainer op sportpark Kastanjebos en loodste hij de club via de titel naar de derde klasse. Lieftink was tussentijds twee jaar trainer bij WAVV en werkte voorheen als assistent- en interim-coach bij Bennekom.

,,Voor ons was er geen enkele reden niet verder te gaan met Ronald’’, laat Gerard de Rooij namens de club weten. ,,Het loopt allemaal lekker. De start van dit voetbaljaar was goed. En laten we hopen dat we snel weer verder kunnen en het seizoen kunnen afmaken.’’

Ook de trainer zelf beaamt dat de verlenging geen verrassing is. ,,Ik denk dat sowieso dit voetbaljaar er weinig gewisseld gaat worden. Wat Otterlo betreft, hebben wij als selectie weer wat stapjes gemaakt. Fysiek stonden wij er goed op. Ook vond ik dat wij wekelijks beter werden.’’

,,Als trainer wil ik ook ergens voor spelen. Het liefst bovenin. En niet dat mijn vereniging een soort van opvulling is. Met deze groep is het bij Otterlo zeker mogelijk om voor de bovenste plaatsen mee te doen. De start met zeven punten uit drie wedstrijden was ook goed. Hoe het verder gaat met de competitie weet ik ook niet. Een hele, een halve of misschien wordt deze helemaal wel niet uitgespeeld. Maar als corona onder controle is, hoop ik volgend jaar eindelijk weer eens een compleet seizoen te kunnen draaien.’’

,,Nu proberen wij met een keer in de week te trainen, gecombineerd met andere activiteiten, fit te blijven . Als de competitie toch weer snel zou beginnen, willen wij er staan. Zeker als je een halve competitie gaat spelen, kun je weinig fouten maken’’, besluit Ronald Lieftink.