Otterlo herstelt zich van zwakke start

,,Wij begonnen veel te laks. Daardoor kwamen wij met 2-0 achter. Zonder goed te voetballen, hebben wij dat uiteindelijk toch weten recht te zetten’’, vatte Ronald Lieftink de 2-6 zege van Otterlo op Quick 1888 (zaterdag vierde klasse B) samen.

De stand halverwege van deze eerste poulewedstrijd van de districtsbeker, was 2-2. Marco van Rooijen, die ook al vijf keer scoorde in de oefenduels, zorgde met twee treffers voor een gelijke ruststand: 2-2.

,,De tweede helft kon Quick het niet meer belopen’’, had de trainer gezien. Via opnieuw Van Rooijen, Kaj Schuppers 2x (betrokken bij vijf van de zes doelpunten) en good old Laurens Foekens werd het 2-6.

Net als in het oefenduel tegen Renswoude, begon Lieftink met een formatie die dicht bij de beoogde basis elf zit. ,,De keuze is reuze. De jongens die er nu naast vallen, moeten even geduld hebben. In de speeltijd die ze wel krijgen, moeten ze het dan laten zien in de basis elf thuis te horen.’’