Otterlo en Maarten Kerkhof met elkaar verder

De competitie is vijf weken oud. Voor Otterlo en Maarten Kerkhof is dat voldoende nog een jaar met elkaar verder te gaan.  We hadden een wederzijdse optie voor 1 november”, laat bestuurslid technische zaken Gerard de Rooij weten. ,,Het klopt dat dit vroeg is. Maar dat is mede ingegeven door de situatie vorig jaar. Toen waren wij min of meer rond met Ronald Lieftink, die uiteindelijk toch voor een hogere club (WAVV) koos.”

,,Wij zijn zeer tevreden met Maarten”, gaat De Rooij verder. ,,Hij heeft zich heel snel aangepast. Werkt ook met een mooie groep. Alleen tot dusverre de pech met een groot aantal blessures. Maar dat gaat gelukkig de goede kant op.”
,,Maarten is ook een onderdeel van de groep. Als er bijvoorbeeld activiteiten worden gedaan voor het bekostigen van een trainingskamp in Spanje, doet hij net zo hard mee. Kortom: wij gaan graag met hem verder.”