Woensdag 29 april start de training van de jeugd t/m JO11.

Dinsdagavond 21 april heeft het kabinet bekend gemaakt dat de jeugdtrainingen voorzichtig hervat kunnen worden vanaf 29 april.
Wij zijn erg blij dat er weer wat gesport kan worden, echter moeten we dat wel op een veilige manier doen.

Op 28 april is goedkeuring ontvangen van Sportservice Ede. Dit betekent dat op woensdag 29 april wordt gestart met de trainingen voor de jeugd t/m 12 jaar. De trainingen zijn van 18:15 uur t/m 19:15 uur. De dagen zijn als volgt:
Maandag JO10 + JO11-2
Woensdag JO8-1 + JO8-2
Donderdag JO11-1

(let op: ALLEEN het kunstgrasveld mag gebruikt worden)

Er zal elke training iemand van het jeugdbestuur aanwezig zijn om op de opgelegde protocollen toe te zien. Ook zal er vanuit de Gemeente Ede gecontroleerd worden op het naleven van deze regels. Wanneer wij als vereniging ons niet aan deze regels houden, dan zal het sportpark weer gesloten worden. Het is dus van groot belang dat wij ons met z’n allen aan deze regels houden, zodat we lekker door kunnen gaan!

Het protocol waar iedereen zich aan moet houden kunt u hier downloaden. Lees dit goed en wij vragen of u allen zich hier aan wilt houden.

Jeugdbestuur SV Otterlo