Skeelerronde Otterlo neemt afscheid van Stefan Groothuis

OTTERLO Het comité van de skeelerronde van Otterlo neemt zaterdag 4 juni bij het NK inline skaten op een passende wijze afscheid van de onlangs gestopte Stefan Groothuis. Groothuis wordt gehuldigd op de finishstraat en maakt een rondje op het parcours in een arreslee.

,,Stefan verdient een waardig afscheid. Hij heeft als topatleet ongelofelijk gepresteerd. Vooral de wereldtitel op de sprint in Calgary en Olympisch goud op de 1500 meter tijdens de laatste Winterspelen zijn momenten waar je nog met kippenvel aan terugdenkt”, stelt Rob Hummelen van het skeelercomité.

,,In Otterlo is Stefan meerdere keren geweest en hij is ontzettend populair. No-nonsense, altijd in voor een praatje, open staan voor de pers. Dat is wat wij ook in Otterlo graag zien en willen. Hij verdient een mooi afscheid en die gaat hij ook krijgen.