Bouwbedrijf Van Grootheest hoofd-jeugdsponsor van SV Otterlo

Bouwbedrijf Van Grootheest is hoofd-jeugdsponsor geworden van SV Otterlo. SV Otterlo is maar wat blij met de nieuwe sponsor die een overeenkomst is aangegaan voor 3 jaar met de club. Voor Bouwbedrijf Van Grootheest is het van zeer groot belang dat zij op deze wijze kunnen bijdragen aan het in stand houden van sportmogelijkheden binnen de Otterlose gemeenschap. En dan met name gericht op de jeugd. Wie de jeugd heeft, heeft tenslotte de toekomst! Afgezien van de financiële vergoeding welke deze overeenkomst met zich meebrengt voor SV Otterlo heeft Bouwbedrijf Van Grootheest gemeend als extra alle jeugdleiders/leidsters van een prachtige nieuwe jas te voorzien zodat zij zich goed gekleed kunnen presenteren.

De officiële overhandiging heeft jl. zaterdag plaatsgevonden.

Op de foto:  Bertus Hendriksen namens de Sponsorcommissie SV Otterlo bedankt Bouwbedrijf  Van Grootheest welke is vertegenwoordigd door Annemiek van Santen