Herfstvakantie: voetbalkamp in Otterlo 17 – 18 oktober

Ben jij gek van voetballen en wil je veel plezier? Kom dan naar de 2 voetbaldagen in Otterlo. Je slaapt thuis.

Zie je het voor je? In de herfstvakantie… de hele dag op het prachtige complex Kastanjebos van SV Otterlo voetballen. Nieuwe schijnbewegingen onder de knie krijgen, dollen met de trainers tussen de middag en natuurlijk lachen met je (nieuwe) voetbalvrienden. Maar… ook serieus aan de slag op het trainingsveld, want voetballen is het mooiste wat er is!

Je wist het al maar nu weet je het zeker… Voetballen is een feest. Dat kan je niet lang genoeg duren. Tussen de middag heerlijk lunchen en natuurlijk een te gekke animatie met leuke prijzen. Is dat wat helemaal past bij jou? Schrijf je dan snel in via: http://www.procamp.nl/voetbaldagen-otterlo.html

Redenen om te kiezen voor Voetbaldagen in Otterlo

  • WOW… voetballen als een prof op het mooiste complex van Nederland!
  • Makkelijk bereikbaar vanuit Arnhem, Apeldoorn, Ede & Barneveld
  • Training die je nog beter maakt
  • Mooi clubhuis voor lunch en animatie
  • 2 dagen voetballen en plezier
  • Uitdagende training die je nog beter maakt


EXTRA GAAF: Onder de deelnemers wordt een voetbal verloot die is gesigneerd door Wout Weghorst, Bart Ramselaar of Tom Beugelsdijk.